חניון לטווח ארוך טרמינל 3

חניון לטווח ארוך טרמינל 3 נותן מענה לאנשים הטסים לחו"ל וזקוקים לפתרונות חניה מורחבים. הוא מתאים במיוחד בעבור אלה היוצאים לנסיעות הנמשכות מספר ימים או יותר. חניון זה מציע נוחות, אבטחה וחסכון עבור אנשים היוצאים לחופשות, נסיעות עסקים או נסיעות ממושכות אחרות.

תוכן עניינים

חניון לטווח ארוך טרמינל 3 ממוקם בתוך שטח שדה התעופה ומספק מיקום מאובטח לכלי רכב בזמן שהנוסעים אינם נמצאים לידם. למרות שחניון זה עשוי להיות ממוקם קצת יותר רחוק מבנייני הטרמינלים, הוא עדיין נגיש ומחובר לטרמינלים השונים באמצעות שירותי הסעות חינמיים. שאטלים אלה פועלים במרווחי זמן קבועים, ומבטיחים תחבורה בין אזור החניה לטרמינלים.

ובכל זאת, אפילו שיש שאטלים המובילים אתכם מהחניון ועד לטרמינל, זה לא תמיד נוח. יש צורך להיגרר כל הדרך עד לחניון, לחפש חניה, לקוות שתמצאו אחת, להיסחב עם המזוודות עד לתחנה של השאטל (כי לא תמיד חונים קרוב) ואז להמתין בחום, בקור ובגשם עד שהשאטל מגיע. אם אתם טסים כמשפחה עם ילדים הטרחה גדולה פי שלוש. כי כמובן לילדים אין סבלנות וכל היום המתיש של טיסה לחו"ל היא כבר יותר מידי בשבילהם.

מבחינת כספית חניון טווח ארוך נחשב למשתלם וחסכוני יותר בהשוואה לאפשרות החניון לטווח קצר. התעריפים היומיים או השבועיים בדרך כלל נמוכים יותר, מה שהופך אותו לבחירה מעשית עבור אלה הזקוקים לחניה לפרקי זמן ארוכים יותר. ניתן למצוא מידע על תעריפים ושירותים באתר הרשמי של נמל התעופה, המאפשר תכנון ותקצוב יעילים.

אבטחה היא דאגה עליונה לטסים, והחניון לטווח ארוך טרמינל 3 מכיר בכך. הוא מפעיל אמצעים כמו מצלמות מעקב, אזורים מוארים היטב, גידור, ולפעמים אפילו אנשי אבטחה באתר כדי להבטיח את בטיחותם של כלי הרכב החונים.

חניה לטווח ארוך נתבג

למה אנחנו?

הזמנה קלה באתר בלחיצת כפתור

אצלנו תוכלו לחנות ללא מגבלת זמן, גם אם הטיסה שלכם ארוכה

לא נסחבים למרחקים עם מזוודות

הנה כמה מהמאפיינים של חניה לטווח ארוך נתבג:

מיקום: מגרש החניה לטווח ארוך בנתבג ממוקם בשטח שדה התעופה, אך הוא נמצא דיי רחוק מאזור הטרמינל (לא משנה אם זה טרמינל 1 או 3). בהשוואה לחניה לטווח קצר, זה אפילו עוד יותר רחוק שכן החניון טווח קצר נמצא ממש בתוך הטרמינל.

עלות: תעריפי חניה לטווח ארוך הם בדרך כלל משתלמים יותר על בסיס יומי או שבועי בהשוואה לחניה לטווח קצר. התעריפים יכולים להשתנות בהתאם לעונה, המתקנים והביקוש של נמל התעופה.

אבטחה: שדה התעופה מבין את החשיבות של מתן חניה מאובטחת לרכבי המטיילים. בחניונים לטווח ארוך יש בדרך כלל אמצעי אבטחה, לרבות מצלמות מעקב, אזורים מוארים היטב, גידור ולפעמים אפילו אנשי אבטחה במקום.

שאטלים: מכיוון שמגרש החניה לטווח ארוך רחוק מאוד מהטרמינלים, שדה התעופה מספק שירותי הסעות להסעת נוסעים ומטענם בין החניונים לטרמינלים. הסעות אלו פועלות בדרך כלל במרווחי זמן קבועים, של כל רבע שעה או חצי שעה. השאטלים יוצאים מכמה תחנות ייעודיות המפוזרות לאורך החניון. לעיתים יתכן ותמצאו חניה רחוקה ותצטרכו ללכת כמה דקות ברגל עד לתחנה.

אפשרויות תשלום: חניון טווח ארוך מציע אפשרויות תשלום שונות, לרבות מזומן וכרטיסי אשראי.

משך זמן: חניה לטווח ארוך מיועדת לשהייה ממושכת, כך שתוכלו להשאיר את הרכב שלכם חונה למספר ימים או אפילו שבועות, בהתאם לתוכניות הנסיעה שלכם.

גודל כלי רכב: רוב מתקני החניה לטווח ארוך יכולים להכיל סוגים שונים של כלי רכב, כולל מכוניות, משאיות, רכבי שטח, ולפעמים אפילו רכבים גדולים יותר כמו קרוואנים או אוטובוסים. ובכל זאת אם אתם מגיעים עם רכב גדול מהרגיל, שווה לבדוק את הנושא מראש.

מידע מקוון: שדה התעופה מספק מידע על אפשרויות החניה שלו, כולל תעריפים, מיקומים ושירותים זמינים, באתר הרשמי. זה יכול לעזור לכם לתכנן מראש ולקבל החלטות מושכלות.

הזמינו עוד היום חניה בשדה התעופה

המחיר המשתלם ביותר!

להזמנת השירות מלאו פרטיכם

חניה לטווח ארוך נתבג מחיר

מחיר החניה לטווח ארוך בשדה התעופה עשוי להשתנות באופן משמעותי בהתאם למספר גורמים, לרבות מיקום החניון, מבנה התמחור הספציפי של אותו חניון, משך החניה וכל מבצע מיוחד או הנחות זמינות.

לפי האתר הרשמי של רשות שדות התעופה, החניה בחניוני הטווח הארוך בנתבג עומדת כרגע על מחיר של 45 ש"ח ליממה. שימו לב שמדובר במחיר לחניוני טווח ארוך בלבד וכמו כן זהו המחיר בעבור חניה באזור פתוח. במידה ואתם מעוניינים לחנות את הרכב באזור מקורה (קיים בחניון 15), תצטרכו לשלם תעריף גבוה יותר ליממה, מהסיבה שזהו שירות מורחב. המחיר לחניה מקורה בחניון טווח ארוך בנתבג עומד כרגע על 80 ש"ח ליממה.

תמיד מומלץ לבדוק את האתר הרשמי של שדה התעופה כדי לקבל את המידע העדכני ביותר על תעריפי החניה. אתר האינטרנט של נמל התעופה מספק חלק ייעודי לחניה, בו תוכלו למצוא מידע מפורט על אפשרויות החניה השונות הזמינות, כולל המחירים המתאימים. זה יאפשר לך לתכנן ולקצוב במדויק את צרכי החניה שלך במהלך הטיול שלך.

נמל תעופה בן גוריון חניה לטווח קצר

מה הוא החניון לטווח ארוך בנתב"ג

חניוני טווח ארוך בנתב"ג מחולקים לפי החניונים המתאימים לטסים מטרמינל 1, ולחניונים המתאימים לטסים מטרמינל 3. שימו לב שחשוב לוודא שאתם חונים בחניון המתאים כדי להימנע ממצב שאין בחניון את השאטל המתאים שיוביל אתכם לטרמינל ממנו אתם טסים. כך למשל אם תחנו באחד מחניוני הטווח הארוך המיועדים לטרמינל 3, ואתם בכלל טסים מטרמינל 1, תצטרכו לקחת שאטל לטרמינל 3 וממנו שאטל נוסף לטרמינל 1. הדבר יכול לטרטר אתכם מעבר לסחבת הרגילה של נושא השאטלים ואף לעכב אתכם בדרך לטיסה.

חניוני הטווח ארוך בנתב"ג:
חניון טרמינל 1 – חניון שפועל גם לטווח ארוך וגם לטווח קצר, ממוקם ממול טרמינל 1.
חניון 15 – חניון הטווח הארוך המרכזי של טרמינל 3, ממוקם הרחק מטרמינל 3, יש שאטלים במתחם.
חניונים 21,22 – חניונים חלופיים לנוסעים הטסים מטרמינל 1, נמצאים באזור התפעול המזרחי של נתב"ג.
חניונים 26,28 – חניונים חלופיים לנוסעים הטסים מטרמינל 3, נמצאים באזור התפעול המערבי של נתב"ג

עלות חניה בנתב"ג

עלות חניה בנתב"ג היא נושא בפני עצמו. יש שיגידו שהם מעדיפים לחנות בחניון טווח קצר בגלל הקרבה והנוחות של החניון לטרמינל 3. אך באותו המשקל המחיר של חניה בטווח קצר יכול להיות גבוה ואף יקר במיוחד במידה וטסים לכמה ימים. חניון טווח קצר לא נועד בהגדרה לנוסעים הטסים לחו"ל ומשאירים את כלי הרכב שלהם בשדה, אך כמובן שהדבר אפשרי. בדיוק בגלל האופי המהיר שלו שמתאים להעלאה והורדת נוסעים והמתנה לנוסעים שינחתו, תעריפי החניון גבוהים במיוחד ועומדים על 90 ש"ח ליממה.

שימו לב שבעונת שיא הטיסות מהתאריך 15.06 ועד התאריך 31.10 חל איסור לחנות את הרכב בחניון טווח קצר של טרמינל 3 למשך יותר מ-24 שעות. רכב שחונה בתקופה זו מעל 24 שעות ייגרר, יישא בהוצאות הגרירה ואף ישלם קנס חניה בעלות של 135 ש"ח.

חניון טווח ארוך מציע מחירים סבירים יותר העומדים על מחיר קבוע של 45 ש"ח ליממה לחניה רגילה, או 80 ש"ח ליממה לחניה מקורה. שימו לב שאם אתם מחפשים את הנוחות של חניה בטווח קצר, תוכלו להשתמש בשירותי חניה בנתב"ג שלנו. כך גם תחסכו בעלויות החניה הכוללות, וכמובן תימנעו מקנס וגרירה של הרכב.

חניון נמל תעופה בן גוריון

שירות חניה בנתבג

שירות חניה בנתבג מציע פתרון נוח ונטול סטרס למטיילים המחפשים חוויות חניה פשוטה ונוחה. שירות פרימיום זה משפר את נוחות הטיסה לחו"ל, על ידי ביטול הצורך של נוסעים לאתר מקום חניה, לנווט במגרשים צפופים ולהיסחב עם המזוודות בו זמנית.

שירותי החניה שלנו פוגשים אתכם ממש בהגעה לטרמינל, מה שמבטיח מעבר מהיר מהרכב שלכם לשדה התעופה. נציג מקצועי מטעמנו לוקח אחריות על הרכב שלכם, וחוסך ממכם את המאמץ למצוא מקום חניה במגרשים סואנים. זה לא רק חוסך זמן אלא גם מבטל מניעת תסכול פוטנציאלי, במיוחד בתקופה של עונת השיא.

היתרונות של שירות חניה הם מעבר למסירת הרכב בטרמינל. המטיילים יכולים לצפות לחזור מהטיול שלהם כדי למצוא את הרכב שלהם ממתין להם בנוחות ליד הטרמינל, מה שמאפשר יציאה חלקה ויעילה משדה התעופה. שירות זה מוערך במיוחד על ידי אלה המגיעים מאוחר בלילה או בתנאי מזג אוויר קשים, או בעבור משפחות עם ילדים ומטען רב.

הרכב מועבר לחניון פרטי מטעמנו, בוא הוא יישאר עד להגעה שלכם חזרה ארצה. החניון מאובטח היטב ואין לכם מה לחשוש. בנוסף הנציגים שלנו מיומנים ומנוסים לנהיגה בכל כלי הרכב הקיימים. בעת החזרה או לפני החזרה שלכם ארצה, תעבירו לנו את מספר הטיסה שלכם. מהצד שלנו אנחנו נדאג לעקוב אחר פרטי הטיסה ולוודא את זמן ההגעה המדויק שלכם. בצורה הזאת אנחנו נמתין לכם ביציאה מהטרמינל עם הרכב שלכם מוכן ומחכה לכם.

שירות חניה Vip בנתב"ג

שירות חניה בשדה התעופה מציע מספר יתרונות שיכולים לשפר מאוד את חווית הנסיעה לנוסעים. חלק מהיתרונות המרכזיים כוללים:

1. נוחות: שירות חניה מבטל את הצורך של מטיילים לחפש מקומות חניה פנויים במגרשים עמוסים ורחוקים. הנוסעים יכולים פשוט להגיע עם הרכב לכניסה לטרמינל, למסור את רכבם למלווה המקצועי שלנו, ולהמשיך עם תוכניות הנסיעה שלהם.

2. חיסכון בזמן: מציאת מקום חניה, במיוחד בתקופות השיא, עשויה להיות גוזלת זמן ומתסכלת. שירות חניה מאפשר לנוסעים לדלג על תהליך זה, חוסך להם זמן יקר ומפחית מתח.

3. יעילות: עם שירות חניה, מטיילים יכולים למסור במהירות את רכביהם בטרמינל ולפנות ישירות לצ'ק-אין או לבדיקה ביטחונית. יעילות זו חשובה במיוחד עבור אלה עם לוחות זמנים צפופים או טיסות בוקר מוקדמות.

4. נחיתה רכה: עם החזרה מהטיול, הנוסעים יכולים לצפות שהרכבים שלהם ימתינו להם בנוחות ליד הטרמינל. זה מייעל את תהליך היציאה, במיוחד כאשר מטיילים להוטים לחזור הביתה לאחר מסע ארוך.

5. פחות טרחה: נציגי השירות שלנו מאומנים לטפל בחניה ביעילות. זה משחרר את המטיילים מהלחץ הכרוך בתמרון בחניונים צפופים, ניווט בדרכים לא מוכרות והתמודדות עם המזוודות בכל הסיוט הזה.

6. חווית פרימיום: שירות החניה מוסיף נופך של יוקרה לחוויית הנסיעה שלכם, וגורם לנוסעים להרגיש שהם מטופלים היטב מרגע הגעתם לשדה התעופה.

נמל תעופה בן גוריון חניה לטווח ארוך

שירות Vip בשדה התעופה מחיר

שירות Vip בשדה התעופה מחיר הוא אחת השאלות הכי נשאלות. הרי שירות כל כך טוב חייב להיות יקר ביותר. אז תתפלאו לדעת שלא בהכרח, במיוחד אם החלופה הנוחה שלכם היא לחנות בחניון טווח קצר. השירות שלנו מציע חוויה משתלמת ונוחה במיוחד שלגמרי מצדיקה את המחיר בעיני הלקוחות שלנו. אנחנו חוסכים לכם את הטרחה והסיוט הלא נגמר של היסחבות עם כל המזוודות והמשפחה לחיפוש חניה בצד השני של שדה התעופה.

המחיר של השירות שלנו עומד על 90 ש"ח בלבד (!) למזמינים דרך האתר. כמובן שיש את עלות החניה עצמה שמחושבת בנפרד והיא גם עומדת על מחיר נוח וסביר של 50 ש"ח ליממה בלבד. שימו לב שאם אתם טסים לטיסה קצרה בלבד השירות שלנו כנראה לא יתאים לכם, מהסיבה שמינימום ההזמנה עומד על 290 ש"ח. מה שאומר שהשירות מתאים לטסים ל-4 ימים ויותר.

ובכל זאת אם מצאתם את עצמכם מעוניינים בשירות שלנו לחופשה של ארבעה ימים או יותר, תהיו בטוחים שזה ישתלם לכם. כך תוכלו לטוס בראש שקט ולהיות בטוחים שהרכב שלכם נמצא בידיים הטובות והמקצועיות שלנו.

הזמינו עוד היום חניה בשדה התעופה

המחיר המשתלם ביותר!

להזמנת השירות מלאו פרטיכם

דילוג לתוכן