חניון נתבג

חניון נתבג מתגאה במגרש חניה רחב ידיים המשמש כאזור מרכזי לנוסעים המחפשים מעבר חלק בין תחבורה יבשתית לאווירית. אזור חניה זה הוא חלק בלתי נפרד מתשתית שדה התעופה. הוא מדגים עיצוב מודרני, יעילות ונוחות.

תוכן עניינים

עם תנועת הנוסעים ההולכת וגוברת, החניון תוכנן בצורה חכמה כדי להכיל מספר רב של כלי רכב. הוא מכיל מקומות חניה מסודרים המסומנים היטב, שילוט ברור ומערכת מסודרת להנחיית נהגים למקומות חניה פנויים. סדר זה עוזר בעת תקופות העומס והלחץ בשדה התעופה ומשפר את חוויית שדה התעופה הכוללת.

מבחינת אבטחה, אמצעי אבטחה חדישים, לרבות מצלמות מעקב וסיורי כוח אדם, מבטיחים את בטיחותם של כלי הרכב החונים וחפצי המטיילים.

שימו לב שיש כמה סוגי חניונים בנתבג, ביניהם חניונים המיועדים לטווח קצר או טווח ארוך, וכאלה שמתאימים לממריאים בטיסות מטרמינל 1 או טרמינל 3. חשוב לוודא שאתם מגיעים לחניון המתאים כדי להימנע מטרטור, בזבוז זמן וחלילה עיכוב בדרך לטיסה שלכם.

חניון הטווח הארוך לטרמינל 3, ממוקם באזור מרוחק מהטרמינל ועל מנת להגיע אליו יש לנסוע במשך 10 דקות לפחות. על מנת שתוכלו לחזור לטרמינל בהצלחה, רשות שדה התעופה מפעילה מערכת שאטלים שיוצאים בזמנים קבועים. כל רבע שעה בממוצע.

אומנם השאטלים מובילים אתכם ישירות לפתח הטרמינל, אך אין זה אומר שזו היא האלטרנטיבה הנוחה ביותר. שכן עדיין תצטרכו לנסוע במיוחד אל החניון, להסתובב במעגלים עד שתמצאו חניה זמינה. לקוות שתמצאו חניה שקרובה מספיק לתחנת השאטל – כי אם לא, אז תמצאו את עצמכם הולכים ברגל במשך כמה דקות. כמובן שהליכה עם כל המטען שלכם זה לא הדבר הכי נוח שיש. במיוחד בהתחשב במזג האוויר הקיצוני בארץ, חום פוקד, או גשם זלעפות.

בנוסף אם אתם מטיילים עם ילדים קטנים, בטח תמצאו את עצמכם מחפשים את הדרך הקלה ביותר להגיע לדיוטי פרי. זה בגלל שלילדים אפילו יותר ממבוגרים, יש נטייה לאבד את הסבלנות מהר מאוד, מה שהופך את החוויה ללחוצה ולא נעימה עוד יותר. כמובן שאף אחד לא רוצה להתחיל את החופשה שלו בצורה כזאת ובדיוק בגלל זה אנחנו מציעים את שירות חניה בנתבג.

חניון הפרדס נתבג

חניון הפרדס הוא חניון טווח קצר הממוקם בטרמינל 3. החניון מציע פתרון נוח לנוסעים המבקשים להחנות את רכבם לתקופות קצרות. הפרדס ממוקם בסמוך לבנייני הטרמינל, ומבטיח גישה נוחה לאלו המורידים או אוספים נוסעים.

הפרדס עוצב מתוך מחשבה על יעילות ומספק חוויה חלקה לשהייה קצרה. הנוסעים יכולים לאתר במהירות מקומות חניה פנויים עקב שילוט ברור ופריסה מסודרת. הקרבה לטרמינלים חוסכת את הצורך בהליכות ממושכות, ומאפשרת מעבר מהיר בין כלי הרכב לאזור הטיסות היוצאות.

למרות שהחניה מיועדת בעיקר לשהייה קצרה, חניון הפרדס לא מתפשר על אבטחה. הוא משתמש בטכנולוגיית מעקב מודרנית ובסיורי כוח אדם כדי להגן על כלי רכב חונים ותכולתם. נוסעים יכולים לעזוב את המכוניות שלהם בביטחון בזמן שהם מבצעים פעילויות הקשורות לשדה התעופה.

נוחות היא סימן ההיכר של הפרדס, וזה בא לידי ביטוי באפשרויות התשלום. המשתמשים יכולים להסדיר בקלות את דמי החניה בשיטות שונות, תוך ייעול תהליך היציאה. מכונות תשלום מפוזרות לאורך החניון, ביציאה ממנו וגם בכיוון ההליכה מהטרמינל אל החניון. העיצוב הידידותי למשתמש של החניון ותפעול יעיל תורמים להתרשמות כללית חיובית משדה התעופה.

לסיכום, מתקן החניה לטווח קצר "הפרדס" בנתב"ג מגלם בתוכו נגישות, אבטחה ונוחות שימוש. הוא נותן מענה לנוסעים הזקוקים לפתרונות חניה זמניים תוך שמירה על הסטנדרטים הגבוהים הנרדפים למוניטין של נמל התעופה.

חניון לטווח ארוך נתבג

חניון לטווח ארוך נתבג נועד לתת מענה לנוסעים היוצאים לטיולים הנמשכים מספר ימים או יותר, ומספק מקום חניה מאובטח ונוח לרכביהם.

אזור החניה לטווח ארוך ממוקם באופן אסטרטגי בתוך מתחם שדה התעופה, מה שמבטיח גישה נוחה לטרמינלים. למרות שהוא עשוי להיות ממוקם קצת יותר רחוק מהטרמינלים בהשוואה לאפשרויות לטווח קצר. על מנת שתוכלו להתנייד מהחניון אל הטרמינל, ישנם שאטלים הפועלים במרווחי זמן קבועים. שאטלים אלו מסיעים את הנוסעים ואת מזוודותיהם בין אזור החניה לטרמינלים ולהיפך.

אבטחה היא דאגה עליונה עבור מטיילים העוזבים את רכבם לתקופה ממושכת. כדי לתת מענה לכך, מתקן החניה לטווח ארוך נוקט באמצעי אבטחה מתקדמים כגון מצלמות מעקב, סיורי כוח אדם ונקודות גישה מבוקרות. גישה ערנית זו מספקת לנוסעים את הביטחון שכלי הרכב שלהם יישארו בטוחים לאורך כל היעדרותם.

שימו לב לחלוקת החניונים הנכונה לפי הטרמינלים –
לטסים מטרמינל 3: יש להגיע לחניון 15, או לחניונים החלופיים (בעונות השיא) חניונים 26,28.
לטסים מטרמינל 1: יש להגיע אל חניון טרמינל 1 (משמש גם לטווח קצר וגם לטווח ארוך), או לחניונים החלופיים (בעונות השיא) חניונים 21,22.

מחיר חניון טווח ארוך נתבג

מחיר החניה בחניון טווח ארוך נתבג מחושב לפי מחיר ליממה וכמובן בהתאם לחניון וסוג החניה. כך למשל המחיר יכול להשתנות בין חניה רגילה (תחת כיפת השמיים) לבין חניה מקורה. החניה המקורה יכולה להועיל בעיקר בעבור אנשים המגיעים לחניון עם רכבים חדשים. הם בוודאי ירצו להימנע מהאופציה שתיווצר סופה כלשהי (בחודשי החורף) וברד יכה להם את הרכב החדש.

בחודשי הקיץ החניה המקורה יכולה לעזור לשמור על הצבע של הרכב ואף לתרום לתחושה נעימה כשחוזרים לחניון. כך כשתיכנסו לרכב הוא לא יהיה רותח כי השמש קפחה עליו במשך כמה ימים או שבועות, ותוכלו פשוט להיכנס בנעימות לנהיגה הביתה.

המחיר הממוצע של חניוני הטווח הארוך עומד על 45 ש"ח ליממה, כאשר המחיר לחניה מקורה עומד 80 ש"ח ליממה. שימו לב שחניה מקורה והמחיר הנ"ל נמצאת רק בשטח חניון 15 המתאים שהוא חניון לטווח ארוך טרמינל 3.

חניון הפרדס נתבג מחיר

המחיר של חניון הפרדס משתנה בהתאם לזמן שאתם שוהים בו. זהו חניון שמתאים לשהיות קצרות ולכן הוא מוגדר גם כחניון טווח קצר. בגלל הגדרה זו, גם המחירים הנדרשים בכניסה לחניון הזה יכולים להיות יקרים במיוחד, בהשוואה לשאר החניונים או החלופות בשדה התעופה. אך כמובן שאם אתם מגיעים רק לאיסוף או הורדת נוסעים, זה הוא לא מחיר נוראי כל כך.

החניון פועל בצורה שהוא מחייב אתכם ב-20 ש"ח עבור השעה הראשונה ועוד 5 ש"ח בעבור כל רבע שעה נוספת. במידה ואתם מחליטים להשאיר את הרכב בחניון למשך 24 שעות או יותר, אז המחיר ליממה יעמוד על 90 ש"ח.

שימו לב שלא תמיד ניתן להשאיר את הרכב בחניון למשך יותר מ-24. במהלך עונות השיא של הטיסות בין התאריכים 15.6 ועד 31.10, יש איסור להשאיר את הרכב למשך יותר מ-24 שעות. מי שלא ישמע להנחיות, ימצא את הרכב שלנו נגרר מהמקום ויאלץ לשאת בעלות הגרירה ו/או בעלות חניה של 135 ש"ח.

לאלה מכן שמחפשים את הנוחות של חניה קרובה לטרמינל כמו שחניון הפרדס מציע, תשמחו לדעת שיש חלופה זולה, בטוחה ומשתלמת יותר ואפילו נוחה עוד יותר. אנחנו מדברים על השירות שלנו, של חניה בנתבג.

מה השירות שלנו מציע?

למה אנחנו?

הזמנה קלה באתר בלחיצת כפתור

אצלנו תוכלו לחנות ללא מגבלת זמן, גם אם הטיסה שלכם ארוכה

לא נסחבים למרחקים עם מזוודות

שירות חניה בנתבג נועד בעבור אנשים שלא רוצים להתעסק עם חיפוש חניה, עמידה בפקקים, ילדים בהיסטריה, חוסר סבלנות באוטו וסחיבת מזוודות בין שאטלים ומעברים. השירות הוא שירות מפנק שפותר אתכם מכל הסיוט הזה, ומאפשר לכם לטוס בראש שקט מבלי לטרוח בנוגע לרכב שלכם.

לאחר שהזמנתם את השירות שלנו, אתם מגיעים כרגיל לשדה התעופה, לטרמינל ממנו אתם ממריאים, שם אחד מנציגי החברה המיומנים שלנו יפגוש אתכם. במהלך הפגישה אתם תמסרו את מפתחות הרכב ותוכלו להיכנס לשדה ולהתחיל את החופשה שלכם בשקט ובשלווה, בלי לחץ וסטרס מיותר.

הרכב שלכם יועבר בבטחה לחניון הפרטי שלנו, שם הוא יישאר עד שתחזרו ארצה. החניון שלנו מאובטח ומרושת במצלמות אבטחה ואתם יכולים להיות רגועים שהרכב שלכם נמצא בידיים הכי טובות ומנוסות של הצוות המיומן שלנו. נציגי החברה שלנו מכירים ומנוסים בכל סוגי הרכבים, ובכל זאת אם יש משהו מיוחד שתרצו לתת לנו דגש עליו במהלך המסירה, אנחנו תמיד שמחים לשמוע ולעזור.

לפני הטיסה חזרה, או כבר במהלך ההזמנה, תעבירו לנו את פרטי טיסת החזור שלכם, כך נוכל לעקוב אחריה מהארץ. בצורה הזאת ננטר את הטיסה שלכם ונדע בדיוק מתי אתם מגיעים ארצה, ומתי להגיע לפגוש אתכם ביציאה מהטרמינל. כך כאשר אתם תצאו מהטרמינל, אחד מהנציגים שלנו כבר יחכה לכם עם הרכב שלכם מוכן, וכל מה שיישאר לכם לעשות זה לנסוע הביתה בשקט ובבטחה.

הזמינו עוד היום חניה בשדה התעופה

המחיר המשתלם ביותר!

להזמנת השירות מלאו פרטיכם

דילוג לתוכן