מחיר חניה בנתב״ג

מחיר חניה בנתב״ג משתנה בהתאם לכמה גורמים כמו הזמן שהרכב יחנה בחניון והיכן הרכב חונה. בחניה קצרת טווח אשר מיועדת להורדה והעלאה של נוסעים התעריף יהיה שעתי. בחודשים העמוסים שהם חודשי הקיץ לא ניתן להחנות את הרכב ליותר מ – 24 שעות. החניון שמיועד לחניה ארוכת טווח אינו מוגבל בזמן וניתן להחנות בו כאשר הנסיעה היא ממושכת. ליד טרמינל 3 שהוא הטרמינל הראשי יש את חניון מספר 15, חניון זה ממוקם במרחק נסיעה מהטרמינל. ממנו מופעלים שאטלים של שדה התעופה כדי שיהיה ניתן להגיע מהחניון לטרמינל בקלות.

תוכן עניינים

למה אנחנו?

הזמנה קלה באתר בלחיצת כפתור

אצלנו תוכלו לחנות ללא מגבלת זמן, גם אם הטיסה שלכם ארוכה

לא נסחבים למרחקים עם מזוודות

גורם נוסף המשפיע על העלות יהיה מיקום החניה בחניון, חניה באזור מקורה תעלה יותר מאשר חניה באזור לא מקורה. ניתן לחשב את המחיר טרם ההגעה, העלויות מתעדכנות באופן גורף באתר חניונים בנתב״ג . זמן הטיסה גם מהווה עניין ושדה התעופה גובה מחיר גבוה יותר כאשר מדובר בחודשים העמוסים. כמעט כל גורם משפיע על מחיר חניה בנתב״ג. 

נמל התעופה מציע מגוון אפשרויות חניה המותאמות לכל צורך בין אם החופה היא לטווח קצר או נסיעה לזמן ממושך. הבנת העלויות והחניות המוצעות יכולה לתרום בבחירה הנכונה לחניית הרכב שלך. החיסרון הגדול ביותר הוא שאין אפשרות להזמין אונליין חניה. צריך לחפש באופן עצמאי ולפעמים החיפוש נמשך זמן רב מאוד. חשוב לעשות את השיקולים ולבדוק את המחירים כדי להבין את גודל העלות לפני היציאה לחופשה. 

הזמינו עוד היום חניה בשדה התעופה

המחיר המשתלם ביותר!

להזמנת השירות מלאו פרטיכם

מחיר חניה בבן גוריון

מחיר חניה בבן גוריון תלוי בתקופת החופשה, משך הנסיעה ומיקום החניה. עלות החניה יכולה להיות משמעותית עבור נוסעים רבים. בהתאם לזמן החופשה ניתן לבדוק מה מחיר החניה ולחשב בהתאם את העלות. נתב״ג מחשיבה את עונת השיא בין התאריכים 15/06 – 31/10 בין התאריכים הללו המחיר יהיה גבוה יותר. לדוגמא חניה יומית מקסימלית בחניון לטווח קצר תעלה 90 ש״ח בעוד שבין התארכים הללו תעלה ותהיה 135 ש״ח. 

לעומת החניונים שמופעלים על ידי שדה התעופה קיימים גם חניונים פרטיים. החניונים הללו מופעלים על ידי חברה פרטית ומספקים שירותי חניה לאורחי שדה התעופה. ההבדל ביניהם הוא שאנחנו לדוגמא לא מבקשים ממך לחפש חניה. ומה הכוונה? לאחר ביצוע הזמנה אונליין בהתאם לזמני החופשה שלך. נציג מטעמנו יצור איתך קשר ויקבע מולך נקודת מפגש בשדה התעופה. כאשר יגיע יום הטיסה הנציד ימתין לך בנקודת המפגש שסיכמתם והוא ידאג לרכבך. 

גם בחניון שלנו בדומה לחניוני נתב״ג קיימת אבטחה 24/7 אשר תשמור ותגן על הרכב שלך. מחיר החניה קבוע ומשנה רק בהתאם למשך החופשה ומספר הימים בהם הרכב יחנה. מחיר חניה בנתב״ג הפך ליקר ולפעמים גם מאוד לא משתלם, במיוחד אם הנסיעה היא לזמן ארוך מאוד. אך עבור רבים שמגיעים עם ילדים הגעה ברכב הופכת את המסע לפשוט יותר. למרות השוני במחירי החניות, מומלץ לבדוק ולחשב היכן המחיר המתאים ביותר לתקציב שלך. ככל שהמחיר יהיה גלוי בפנייך כך לא תהיה הפתעה בחזור. 

מחיר חניה בבן גוריון

מחיר חניה בנמל התעופה בן גוריון

מחיר חניה בנמל התעופה בן גוריון משתנה בהתאם למשך השהייה בחניון הטווח הקצר. במהלך חודשי העומס של נתב״ג יש זמן מוגבל מאוד שניתן להעמיד את הרכב בחניון הטווח הקצר. לרוב העמדת הרכב ליותר מ- 24 שעות היא אסורה. המחיר בחניון זה יכול להשתנות והוא מחושב על פי תעריך שעתי. תעריף לשעה ראשונה יעלה ₪20, כל רבע שעה נוספת ₪5. המחיר המקסימום ליום יהיה 90 ש״ח וזאת בהנחה והמחיר הוא לא המחיר שנגבה בחודשי העומס.

מחיר חניה בנתב״ג אינו משתנה בין החניונים לטווח הארוך. בין אם מדובר בחניון מספר 15 שמקושר לטרמינל 3 או חניון טרמינל 1. החניונים הללו דורשים את אותו מחיר יומי שעומד על 45 ש״ח ליממה. הנתון המשתנה הוא הזמן בו החנית את האוטו, ומה הכוונה? המחיר משתנה ואף עולה בחודשי העומס של נתב״ג מכיוון ויש יותר נוסעים והחניונים הופכים לעמוסים הרבה יותר.

אז מה חשוב לדעת לפני שמחנים את הרכב בנתב״ג?

  • בעיקר בתקופת העומס, כדאי להגיע מוקדם יותר. הגעה מוקדת תעזור לך למצוא מקום חניה פנוי ללא לחץ.
  • תשלום – התשלום מתבצע בעמדות החניה מחוץ לטרמינל או בשער היציאה מהחניון, התשלום יתבצע באשראי.
  • שירותים נוספים – במידה ונדרש ממך שירות נוסף כמו חניית נכים או טעינת רכב חשמלי צריך לדעת שהם קיימים אך יש צורך בתפיסתם בהתאם לחודש בשנה.

בסיכומו של דבר, מחיר חניה בנתב״ג משתנה ויכול להוביל לעלויות שונות בין אחד לשניה, הבנת האפשרויות ומחירי החניות יכולים להוביל לחיסכון משמעותי.

מחיר חניה בנמל התעופה בן גוריון

מה העלות של שירות חניה בנתב״ג?

מה העלות של שירות חניה בנתב״ג? בשונה מהחניונים של שדה התעופה ומחיר חניה בנתב״ג העלות שלנו תלויה אך ורק במשך החופשה שלך. ניתן להזמין ולחשב את עלות החניה אצלנו כבר לפני ביצוע ההזמנה. כאשר מתבצעת הזמנה, אוטומטית נשמרת עבורך חניה לתאריכי החופשה שלך. הפלטפורמה שלנו מאוד ידידותית וניתן לבצע הזמנה בקלות.

נמל התעופה מציע מגוון פתרונות חניה אך הוא לא מציע שירות חניה. אף אחד לא מחפש עבורך חניה, מטעין את רכבך או מבצע ניקוי יסודי. לעומת זאת העלויות יהיו שונות בנתב״ג על כל הפרמטרים והגורמים שהצגנו למעלה. על ידי הזמנת חניה מראש בהתחשב בזמני הנסיעה ניתן להבטיח חוויה קלה ונעימה. ללא טרחה מצידך בשדה התעופה בכלל. רק צריך לקבוע איתנו מאיפה אנחנו אוספים את רכבך בשטח שדה התעופה והכל מסודר. הדייל שלנו כבר יחכה בנקודה שקבעתם וידאג לרכב שלך עד החזרה לארץ. בנחיתה הדייל שלנו כבר ימתין בנקודה שסיכמתם וימסור לך את הרכב חזרה.

מה העלות של שירות חניה בנתב״ג?

הזמינו עוד היום חניה בשדה התעופה

המחיר המשתלם ביותר!

להזמנת השירות מלאו פרטיכם

דילוג לתוכן