חניה בנתבג מחיר

חניה בנתבג מחיר זו אחת השאלות הנשאלות על ידי העוברים והשבים בנמל התעופה. מחירי החניה הרשמיים נקבעים על ידי רשות שדות התעופה. כיום המחירים נעים בין 20 ש״ח לשעה ועד 135 ש״ח ליממה, העלות משתנה בהתאם לכמה גורמים. אזור החניה, זמן החניה והתקופה של השנה. בעונות השיא כמו החופש הגדול, רשות שדות התעופה מעלה את מחיר החניה. למרות המחירים הגבוהים של החניה, ישנן אפשרויות זולות יותר.

תוכן עניינים

למה אנחנו?

הזמנה קלה באתר בלחיצת כפתור

אצלנו תוכלו לחנות ללא מגבלת זמן, גם אם הטיסה שלכם ארוכה

לא נסחבים למרחקים עם מזוודות

כל החניונים בנמל התעופה בן גוריון מציעים את אותו מחיר. בסמוך לטרמינל 3 נמצא חניון מספר 15, זה החניון הראשי. הוא מיועד לחניות ארוכות טווח, אך הוא במרחק של כמה דקות נסיעה מהטרמינל. ליד טרמינל 1 ממוקם חניון טרמינל 1 הוא מיועד לחניות קצרות טווח וארוכות טווח כאחד. החניון ממוקם בסמוך לטרמינל כך שלעומת חניון מספר 15 אין צורך לקחת אוטובוס. 

כאשר מעמידים את הרכב בחניון, יש צורך להגיע לטרמינל כמובן. בעזרת האוטובוסים המופעלים על ידי שדה התעופה ניתן להגיע אל הטרמינל. האוטובוסים מגיעים בין 10-20 דקות בכל פעם ומסיעים את הממתינים לטרמינל הראשי. כשמדובר בעונת השיא חשוב להגיע מספיק זמן מראש ולהקדיש זמן למציאת חניה והמתנה לאוטובוס. כשיש אנשים רבים וההיצע נמוך מהביקוש, קשה יותר בין אם מדובר במציאת חניה או המתנה לאוטובוס. ההמתנה יכולה להיות ארוכה יותר בגלל העומס, אין לשכוח שלא מדובר רק באנשים הממתינים לאוטובוס. מדובר גם בתפיסת מקום על ידי הכבודה של כל נוסע.

הזמינו עוד היום חניה בשדה התעופה

המחיר המשתלם ביותר!

להזמנת השירות מלאו פרטיכם

מחיר חניה בנתב״ג

מחיר חניה בנתב״ג מורכב מכמה פרמטרים:

  1. זמן חניה ממושך – ככל שהחופשה תהיה ארוכה יותר כך המחיר יהיה גבוה יותר לעומת חופשה קצרה.
  2. אזור חניה – עלות חניה באותו חניון באזור מקורה יעלה יותר מאשר חניה תחת כיפת השמיים. 
  3. עונת השיא – בעונת השיא שמתחילה באזור יוני ונגמרת באוקטובר המחיר אוטומטית עולה. 

בעקבות השוני בחניה בנתבג מחיר ישנם הרבה פעמים נוסעים מופתעים שלא ציפו לשלם סכום שכזה על חניה. במיוחד כאשר החופשה היא ארוכה והרכב עומד בחניון במשך כל הזמן. בחניוני נתב״ג קיימת שמירה מלאה לאורך כל הזמן אך אין שירותים נוספים מלבד זה. ומה הכוונה? במהלך החופשה, הרכב עומד מבלי תזוזה או הנעה כלל. כאשר מנסים להניע רכב לאחר כל כך הרבה זמן יכול להיות סיכוי שהרכב לא יניע כי המצבר התרוקן. 

בגלל ששדה התעופה אינו מציע שירותים נוספים, מומלץ לשקול אלטרנטיבה אחרת. אתם בטח שואלים איזה אלטרנטיבה אחרת יש. תופתעו לדעת שיש אפשרות לשירותי חניה בנתב״ג, אנחנו חוסכים לכם את כל הכאב ראש.  ההזמנה מתבצעת אונליין, לאחר ההזמנה תקבלו מאיתנו שיחת טלפון לאימות הפרטים. במהלך השיחה נתאם שעה ומקום מפגש לאיסוף הרכב. מקום המפגש יכול להיות היכן שתרצו בכל רחבי נתב״ג, כמובן שהכי נוח יהיה בכניסה לטרמינל. במיקום שקבעתם ימתין לכם דייל שיקח את הרכב, בחזרתכם ארצה, הדייל יחכה באותו המקום שקבעתם. לאורך כל הזמן הרכב שלכם מטופל ומונע או מחובר לטעינה כדי שהחזרה תהיה חלקה ונעימה. חניה בנתבג מחיר גלויה כבר בשלב ההזמנה לכן אין הפתעות בחזרה לארץ.

מחיר חניה בנתב״ג

חניה לטווח ארוך נתבג מחיר

חניה לטווח ארוך נתבג מחיר תלוי במיקום החניה ובטווח הנסיעה. לכל טרמינל יש את החניון הייעודי לו אך המחיר זהה בשניהם. בגלל שהחניה היא לטווח ארוך התשלום הוא ליממה, במהלך השנה חניה בנתבג מחיר ליממה עומד על 45 ש״ח ליממה. במידה ובחרתם להחנות את רכבכם באזור מקורה המחיר יעמוד על 80 ש״ח ליממה. המחיר המצוין נכון לחודשים בהם אין עומס, כאשר מדובר בעומס הקייצי המחיר משתנה על פי החלטת רשות שדות התעופה.

החלטתם לחסוך בעלויות החניה ובחרתם להחנות את הרכב באזור לא מקורה, חשוב להבין את ההשלכות. מלבד הבעיות הנגרמות לרכב שעומד זמן רב ללא התנעה קיימות גם בעיות בחניה באזור לא מקורה. אנו מבינים את הרצון לחסוך בעלות החניה אך בגלל חניה באזור לא מקורה הרכב יכול להיות לוהט בגלל השמש ואז תצטרכו להמתין לאוורור מלא של הרכב. או לחילופין צואה של ציפורים ולכלוך של עלים מצטברים על הרכב. צואה של ציפורים שלא מתנקה יכולה לגרום לכתמים וקילופי צבע.

כאשר חושבים על חניה לטווח ארוך נתבג מחיר, צריך לקחת בחשבון את כל הפרמטרים ולראות כמה המחיר תואם לתקציב. כמובן במידה ולא יהיו הפתעות בחזרה מהחופשה שיכולות להכפיל את המחיר של החניה היקרה. עם זאת ישנן אפשרויות טובות יותר שיכולות להוזיל את העלויות ולהעניק לכם שירותים נוספים. השוו מחירים, הזמינו מראש ותתכוננו לחופשה המפנקת שלכם בלי כאב ראש. זכרו להפקיד את הרכב בידיים טובות עם הידיעה שאין צורך לחשוש.

חניה לטווח ארוך נתבג מחיר

מה יותר משתלם שירות חניה או חניון טווח קצר?

מה יותר משתלם שירות חניה או חניון טווח קצר? נחלק את השאלה הזו לשניים. חניון לטווח קצר אינו עונה על הצורך בחניה לחופשה של ארבעה ימים לדוגמא. החניון ניתן להורדה והעלאה של נוסעים או לחילופין חניה של עד 24 שעות אך לא יותר. לעומת זאת שירותי חניה לא מספקים שירות עבור חנייה קצרת טווח והמינימום הוא 4 ימים. אז השאלה הראשונה היא מה משך החופשה? במידה ותחזרו עד 24 שעות הרי שמומלץ להחנות בחניון לטווח קצר. אך אם אתם טסים לחופשה של שבוע מומלץ ואף רצוי לקחת שירות חניה בנתב״ג.

אז משתלם תלוי בזמן החופשה אך כמובן שאי אפשר להשוות ביניהם מכיוון והם לא מציעים את אותו שירות. חניה בנתבג מחיר זו שאלה שנשאלת על כל נוסע שמגיע עם רכב לשדה התעופה. המחיר נקבע על ידי רשות שדות התעופה כך שהמחיר יהיה שקוף לחלוטין אך כנראה גם יותר גבוה. עדיף לעשות את השיקול לפני החופשה ולבדוק כמה משתלם לקחת שירות חניה בנתב״ג לעומת חיפוש חניה באופן עצמי באחד מחניונים נתב״ג.

מה יותר משתלם שירות חניה או חניון טווח קצר?

הזמינו עוד היום חניה בשדה התעופה

המחיר המשתלם ביותר!

להזמנת השירות מלאו פרטיכם

דילוג לתוכן