חניה לטווח ארוך נתבג

חניה לטווח ארוך נתבג ממלאת תפקיד מכריע עבור הנוסעים שיוצאים לחופשה ארוכת טווח. בין אם למטרות עסקיות או פנאי, במידה ויש צורך בחיפוש חניה בנתב״ג, ישנם את חניוני הטווח הארוך. לכל טרמינל יש את החניון הקרוב ביותר אליו. חניה לטווח ארוך נותנת את המענה עבור חניית הרכב שלך לזמן ממושך וגם לזמן של יותר מ- 24 שעות. נתב״ג מציע מספר חניונים אשר מספקים גישה נוחה לטרמינלים. בנוסף, ניתן להשתמש בשירותי חניה, המספקים יחס אישי ותפעול מההתחלה ועד הסוף.

תוכן עניינים

למה אנחנו?

הזמנה קלה באתר בלחיצת כפתור

אצלנו תוכלו לחנות ללא מגבלת זמן, גם אם הטיסה שלכם ארוכה

לא נסחבים למרחקים עם מזוודות

עדיף לתת מחשבה בהשוואת המחירים של החניונים המוצעים בשדה התעופה. ישנם תעריפים שונים לפי שעה או לפי יום. זאת אומרת שיכול להיות תעריך שעתי שבשקלול הסופי שלו התשלום יהיה בסך השעות שהרכב שלך חנה. או לחילופין תעריף יומי שהמחיר הסופי יהיה במספר הימים שהרכב שלך החנה. דרך חברה המספקת שירותי חניה לטווח ארוך נתבג ניתן לבצע הזמנה אונליין מבעוד מועד. אופציה שמקלה עלייך במציאת חניה, שבסופו של דבר אין צורך בכלל לחפש חניה כי עושים זאת בשבילך!

בכל החניונים קיימים שירותי אבטחה הכוללים מצלמות 24/7 וצוות אבטחה ששומר על הרכב שלך לאורך כל השהות. במידה ובחרת בחניה רגילה של שדה התעופה מומלץ להגיע מספיק זמן מראש כדי לחפש חניה בנתבג מחיר. במיוחד אם החופשה שלך בעונת השיא. מלבד חיפוש חניה צריך גם לחכות לשאטל עד לטרמינל. גם השירות הזה יהיה עמוס לכן חשוב להגיע מספיק זמן לפני. כך ניתן לעמוד בזמנים ולא לייצר לחץ.

הזמינו עוד היום חניה בשדה התעופה

המחיר המשתלם ביותר!

להזמנת השירות מלאו פרטיכם

חניה לטווח ארוך נתבג מחיר

חניה לטווח ארוך נתבג מחיר – משתנה בהתאם לכמה גורמים שנקבעים בעיקר על ידך:

  1. האם החופשה קורית בעונת השיא? המחירים משתנים בהתאם לעונה. כך שבקיץ שזו עונת השיא של הישראלים, המחיר יהיה גבוה יותר.
  2. היכן בחרת להחנות? המחיר יכול להשתנות בהתאם למיקום החניה. חניה מקורה תעלה יותר מחניה ללא קירוי.
  3. האם בחרת בחניה דרך חברת שירות חניה או בחניה לטווח ארוך נתבג? יהיה שוני במחיר לכן צריך לבדוק ולבצע השוואת מחירים בהתאם לצרכים שלך.

המחיר לרוב יהיה תלוי בך, ברצונות ובצרכים עבור החניה. מה הכי מתאים לך ולסגנון שלך? שירות vip מספק נוחות יוצאת דופן! 

ההבדל הגדול בין חניה לטווח ארוך בנתבג לבין שירותי חניה בנתבג הוא שאין צורך לחפש חניה! כמה פעמים הגעת למצב שאתה מחפש חניה זמן ארוך מידי? במיוחד בשדה התעופה! אנחנו בטוחים שלא מעט פעמים. לכן, חניה לטווח ארוך נתבג בעזרת שירותי חניה תמקסם לך את כל התהליך של חיפוש חניה. האפשרות  להיפגש עם הנציג בהגעה לטרמינל כדי שיקח את האוטו שלך זו האופציה הקלה והנוחה ביותר. גם בחזור, הנציג יפגוש אותך יחד עם האוטו ליד הטרמינל. 

אז כשיש טיסה באופק וצריך לחשוב על החניה כי יש יותר מידי מזוודות והילדים על קוצים. האפשרויות לא רבות כך שזו עלות מול תועלת. ודווקא כאן התועלת יותר חשובה! אז ניתן כבר להזמין מקום חניה אונליין לפני הטיסה ובהתאם לזמן החופשה.

חניה לטווח ארוך נתבג

נתב״ג חניה לטווח ארוך

נתב״ג חניה לטווח ארוך ממוקם בצורה אסטרטגית על מנת להבטיח גישה נוחה לטרמינל. אזורי החניה ממוקמים במרחק נסיעה קצר בשאטל מהטרמינל הראשי. מה שמבטיח שניתן יהיה להגיע בקלות מהחניון ועד לטרמינל. שירותי ההסעות של שדה התעופה פועל יחסית בתדירות גבוהה, שאטל מגיע בין 10-20 דקות בכל פעם. השאטל מקל על הגעה מהחניון ועד לטרמינל בשל המרחק הקיים ביניהם. 

 

נתב״ג מציע אפשרויות חניה שונות לטווח ארוך כדי לתת מענה לכלל הנוסעים. החניונים הקרובים ביותר לטרמינל 3 הם חניונים מספק 15, 26, 28. חניון מספר 15 הוא החניון הראשי וכאשר חניון זה מלא, 2 החניונים האחרים נפתחים. מבנה העלויות של החניונים כולל בדרך כלל תעריף שעתי או לחילופין תעריף יומי. בנוסף, מיקום החניה משפיע גם הוא על העלות וגם העונה. בעונת השיא המחירים יהיו גבוהים יותר מעונות אחרות בשל עלייה בביקוש. אפשר לבדוק על חניונים בנתב״ג באופן שוטף ולבדוק עדכונים לפני הטיסה.  אם הבדיקה תתבצע לפני הטיסה יהיה ניתן להגיע כאשר המחיר כבר ידוע מראש. אין אפשרות להזמין חניה אונליין בחניוני נתב״ג או לשמור חניה. הכל על בסיס מקום פנוי, חשוב לקחת זאת בחשבון.

 

החניה נועדה לספק לך חוויה חלקה ובטוחה שמאפשרת להתמקד בנסיעה ללא כל דאגה. בין אם הנסיעה היא לכמה ימים או למספר שבועות. צריך לקחת בחשבון את העונה של הטיסה וזמן ההגעה לשדה התעופה בהתאם. חיפוש החניה יכול להתארך יותר מכמה דקות בודדות לכן, חשוב לוודא את שעת הטיסה וזמן רחב להגעה לשדה התעופה.

חניה לטווח ארוך נתבג מחיר

נתב״ג חניון לטווח ארוך

נתב״ג חניון לטווח ארוך מציע את האפשרות להחנות את הרכב שלך לזמן ממושך ככל שיהיה. לעומת חניון לטווח קצר שניתן להחנות בו עד 24 שעות או להוריד ולאסוף נוסעים. חניה לטווח ארוך נתבג מציעה פתרון נוח ובטוח שלא תלוי בזמן החופשה. בזכות האבטחה, שדה התעופה מבטיח שהרכב שלך יהיה בידיים טובות עד החזרה. העדיפות היא לתכנן מראש במיוחד בעונות השיא, לא לשכוח לרשום היכן הרכב עומד. אחרי חופשה ארוכה וכיפית קל לשכוח זאת. 

חניון מספר 15 הוא אחד החניונים העיקריים ונקרא חניון לטווח ארוך טרמינל 3. החניון בנוי בצורה רב קומתית ומספק מקומות חניה מקורים וחניה פתוחה כאחד. חשוב לדעת ש2 אפשרויות החניה הללו שונים מבחינת התמחור. מקום חניה בשטח המקורה יעלה יותר מחניה פתוחה. מחניון זה מופעלים שירותי ההסעות של השדה 24/7. 

החניון הממוקם בסמוך לטרמינל 1, מציע שירותי חניה ארוכי טווח וחניה לטווח קצר. אין צורך בלקיחת שאטל מהחניון ועד לטרמינל 1 בגלל הקרבה שלו. במידה ובחניון זה עמוס ניתן לנסוע לחניונים זמניים שנפתחים בשעות עומס. חניונים אלו ממוקמים קצת יותר רחוק ומספרם 21, 22. מחניונים אלו צריך לקחת שאטל עד לטרמינל, גם פה שירותים אלו פעילים 24/7 ומגיעים בין 10-20 דקות בכל פעם. כל החניונים מאובטחים במצלמות ללא הפסקה ומתבצעים סיורים כדי לספק סביבה בטוחה לכלי הרכב שלך. אך חשוב להבין את הזמן שנלקח בעת חיפוש החניה, במיוחד בעונת השיא! 

אנחנו בחניה בנתב״ג נוכל לעזור לכם לקצר תהליכים ולעשות כמעט הכל אונליין! כל מה שצריך הוא לבצע הזמנה אונליין בהתאם לתאריכי החופשה ונציג מטעמנו יצור איתך קשר לקביעת מקום המפגש בשדה התעופה. הנציג שלנו יקח את רכבך לחניון כאשר לא יהיה צורך מצידך לחפש חניה כלל. בתום החופשה, הרכב יחכה באותו מקום בו תיאמתם לצורך חזרתך הביתה. 

נתב״ג חניה לטווח ארוך

הזמינו עוד היום חניה בשדה התעופה

המחיר המשתלם ביותר!

להזמנת השירות מלאו פרטיכם

דילוג לתוכן