חניון לטווח ארוך בנתב״ג

חניון לטווח ארוך בנתב״ג מספק פתרון אידיאלי לאלו המתכננים שהיות ממושכות בחו״ל. קיימים מספר חניונים לחניה ארוכת טווח וכולם במרחק נסיעה קצר מהטרמינל. לכל חניון קיימים שאטלים שמספקים גישה נוחה ומהירה להגעה לטרמינל עם הכבודה. השאטלים מגיעים כל מספר דקות לאיסוף נוסעים נוספים. החניון מאובטח 24/7 באמצעות מצלמות וצוותי אבטחה ומבטיחים את בטיחות הרכב לאורך כל תקופת השהות.

תוכן עניינים

למה אנחנו?

הזמנה קלה באתר בלחיצת כפתור

אצלנו תוכלו לחנות ללא מגבלת זמן, גם אם הטיסה שלכם ארוכה

לא נסחבים למרחקים עם מזוודות

חניון לטווח ארוך בנתב״ג עשוי להיות יקר במיוחד כאשר מדובר בשהיות ממושכות. עלות זו יכולה להצטבר במהירות ולהפוך להוצאה משמעותית. שנית, חניונים אלו יכולים להיות עמוסים, מה שמקשה על מציאת מקום פנוי ומצריך זמן נוסף לפני הטיסה. רבים מעדיפים להשתמש בשירותי חניה בנתב״ג עם מגוון שירותים המפחיתים את הלחץ והטרחה הכרוכים בחניה ארוכת טווח. שירותים אלו כוללים איסוף והחזרת הרכב ישירות בטרמינל, מה שמבטל את הצורך בחיפוש מקום פנוי והליכה ממושכת.

כמו כן, רבות מהחברות מספקות שירותי ניקוי ואפילו תחזוקה בסיסית לרכב. רובן אף פועלות 24/7 מה שמאפשר איסוף והחזרה של הרכב בכל שעה ללא תלות בזמני החניון. יתרון נוסף הוא האפשרות לבחור בשירותים נוספים מותאמים אישים. כך שהרכב יהיה מוכן לנסיעה ברגע החזרה מהחופשה. בנוסף, שימוש בשירותים אלו מאפשרים תכנון נוח וקל יותר של הנסיעה, שכן ניתן להזמין מקום מראש ולדעת שהרכב נמצא בידיים בטוחות. כך, ניתן להתחיל ולסיים את הנסיעה בצורה חלקה ונוחה יותר. ניתן להתמקד בחופשה בלבד ללא דאגות לגבי החניה ולדעת שרכבם בטוח ומטופל כראוי בחניון לטווח ארוך בנתב״ג. 

הזמינו עוד היום חניה בשדה התעופה

המחיר המשתלם ביותר!

להזמנת השירות מלאו פרטיכם

חניון לטווח ארוך טרמינל 3

חניון לטווח ארוך טרמינל 3 הוא אחד מהחניונים המרכזיים ביותר והמבוקשים ביותר בשדה התעופה. החניון ממוקם במרחק נסיעה קצר מהטרמינל והוא מספק גישה נוחה ומהירה לנוסעים. החניון מאובטח באופן תמידי ומציע מקומות חניה רבים. החניון כולל שירותי הסעה פנימיים לטרמינל המבוקש, מה שמאפשר הגעה בקלות מהחניון לטרמינל. השירות מקל על ההגעה לטרמינל במיוחד וכאשר מדובר בנוסעים עם מטען רב או משפחות עם ילדים.

כאשר מדובר על חניון לטווח ארוך בנתב״ג שממוקם בטרמינל 3 מדובר על חניון 15, החניון הנ״ל הכי קרוב לטרמינל 3 והוא גם הכי מרכזי בגלל קרבתו. בחניון זה יש מצלמות ושומרים בכניסה כך שאפשר להיות בטוחים כאשר משאירים את הרכב בחניון. בישראל יש עונות שיא בהם שדה התעופה עמוס מהרגיל וגם החניונים. האופציה הראשונה של רוב הנוסעים במידה וטיסתם יוצאת מטרמינל 3 הם יפנו ישירות לחניון מספר 15. אבל בעונת השיא ככל הנראה החניון יהיה עמוס, יהיה ניתן לפנות לחניונים אחרים בשדה התעופה. החניונים הפעילים הנוספים הם:

  • חניון מספר 1 – ממוקם בטרמינל 1 ונמצא ממול הכניסה לטרמינל. החניון משמש לטווח ארוך ולטווח קצר. 
  • חניונים 21,22 – חניונים זמניים שנפתחים בתקופות עמוסות לטסים מטרמינל 1. 
  • חניונים 26,28 – חניונים זמניים הנפתחים כאשר ישנו עומס בחניון מספר 15 ומתאימים לטסים מטרמינל 3.


חניון לטווח ארוך בנתב״ג והחניונים האחרים גם הם מאובטחים במצלמות ושומרים, אשר מבצעים סיורים ושומרים עם רכבכם. גם מהחניונים האחרים יש שאטלים פנימיים ישירות לטרמינל. אז כאשר אתם מתכננים טיסה, תכננו גם את מקום החניה שלכם והתחשבו בעונה בה אתם טסים כדי לחסוך בזמן. מחירי החניה משתנים בין החניונים או בשעות או בעונה. ישנן תקופות בהן המחירים יהיו גבוהים יותר מהרגיל והכל בהתאם לביקוש ולכמות החונים.  

חניון לטווח ארוך טרמינל 3

חניון לטווח ארוך טרמינל 3 מחיר

חניון לטווח ארוך טרמינל 3 מחיר משתנה בהתאם למספר גורמים. משך הזמן לחניה, עונה בשנה, מיקום החניון, מבנה התמחור הספציפי של החניון והנחות או מבצעים. בגלל התנודתיות במחיר אין אפשרות לדעת מה יהיה המחיר כאשר תטוסו. אך לפי האתר של רשות שדות התעופה, חניה בטווח הארוך עומדת על 45 ש״ח ליממה. מחיר זה מתקשר לחניה באזור לא מקורה, במידה ותרצו חניה מקורה המחיר יעמוד על 80 ש״ח ליממה. 

ניתן לבדוק את מחירי חניונים בנתב״ג ולקבל את המידע העדכני ביותר. ניתן לקבל מידע מפורט על אפשרויות החניון לטווח ארוך בנתב״ג כולל מחירים. חניון מספר 15 הוא הרלוונטי ביותר עבור נוסעים שממריאים מטרמינל 3 בגלל קרבתו. בין אם אתם יוצאים לחופשה קצרה או ארוכה זהו החניון הרלוונטי עבורכם. לרוב חיפוש חניה הופך למשימה מייאשת במיוחד כאשר אתם לא לבד. בזכות ההתקדמות של כל השירותים, ניתן להזמין חניה בקליק לפני הגעתכם. 

הזמנת חניה בנתב״ג הפכה לפשוטה יותר והיא מתבצעת ממש בלחיצת כפתור. לאחר שתבצעו הזמנה, נציג יצור עמכם קשר ויאמת את תאריך הטיסה, שעת הטיסה וכל הפרטים הרלוונטיים. ביום הטיסה תגיעו עם הרכב למקום בו סיכמתם עם הנציג והוא יטפל ברכבכם לאורך כל הזמן בו תהיו בחופשה. הנציג יקח את הרכב לחניון לטווח ארוך בנתב״ג לעומת התעריפים המשתנים בחניונים, בחברתנו קיים תעריף אחיד וללא הגבלת זמן של חניה. שירות חניה בנתב״ג זהו הפתרון הטוב והפשוט ביותר עבור מטיילים שמחפשים לנסוע בראש שקט.  

חניון לטווח ארוך טרמינל 3 מחיר

חניון לטווח קצר טרמינל 3

חניון לטווח קצר טרמינל 3 מיועד עבור נוסעים המתכננים שהייה קצרה יותר של מספר ימים בודדים. החניון לטווח קצר בשונה מחניון לטווח ארוך בנתב״ג. ממוקם קרוב יותר לכניסה לטרמינל 1 ומציע גישה מהירה ונוחה לנוסעים. הוא מתאים במיוחד עבור אלו היוצאים לנסיעת עסקים או חופשה קצרה ומחפשים פתרון חניה נגיש. החניון מאובטח 24/7 עם גישה מהירה לטרמינל באמצעות הסעות פנימיות המגיעות בין 10-20 דקות. גם בחניון זה קיימות עמדות מותאמות לנוסעים עם מוגבלויות מה שמבטיח נגישות לכלל הנוסעים. ישנן תקופות בהם החניונים נמצאים בעומס לכן צריך לקחת בחשבון את זמן חיפוש החניה.

חניון לטווח קצר בטרמינל 3 הוא פתרון אידיאלי לנוסעים המתכננים שהייה קצרה. הוא מציע נוחות מרבית, אבטחה ושירותים מתקדמים. עם גישה מהירה לטרמינל, אפשרויות תשלום נוחות ושירותים נוספים לנוסעים, אפשר לטוס בראש שקט. נמל התעופה בן גוריון מספק פתרונות חניה מגוונים המתאימים לכל נוסע ולכל סוג של שהייה. עם שירותי הסעה פנימיים, אבטחה מתקדמת, ותהליך תשלום נוח, החניונים בטרמינל 3 מבטיחים חניה בטוחה.

חניון לטווח קצר טרמינל 3

הזמינו עוד היום חניה בשדה התעופה

המחיר המשתלם ביותר!

להזמנת השירות מלאו פרטיכם

דילוג לתוכן