חניון נמל תעופה בן גוריון

חניון נמל תעופה בן גוריון מציע מגוון אפשרויות חניה, המותאמות לצרכים השונים של הנוסעים – בין אם מדובר בחניה לטווח ארוך או קצר.

החניונים בנמל התעופה מתוחזקים ברמה גבוהה ומציעים אבטחה מקסימלית לרכבים החונים. המיקום האסטרטגי של החניונים מאפשר גישה נוחה ומהירה לטרמינלים השונים. חניון נמל תעופה בן גוריון מתחלק לכמה חלקים עיקריים: חניה לטווח ארוך וחניה לטווח קצר. 

כל אחד מהחניונים מצויד במערכות מתקדמות לניהול ובקרה, שמבטיחות חוויית חניה חלקה ונטולת דאגות.

תוכן עניינים

למה אנחנו?

הזמנה קלה באתר בלחיצת כפתור

אצלנו תוכלו לחנות ללא מגבלת זמן, גם אם הטיסה שלכם ארוכה

לא נסחבים למרחקים עם מזוודות

אחד היתרונות המרכזיים של חניון נמל תעופה בן גוריון הוא הנוחות שהוא מציע לנוסעים. החניונים מתוחזקים ברמה הגבוהה ביותר, עם שירותי ניקיון ואבטחה זמינים מסביב לשעון. בנוסף, קיימות אפשרויות נוחות לתשלום עבור החניה, כולל אפליקציות סלולריות ושירותי תשלום באינטרנט, מה שמקל על תהליך הכניסה והיציאה מהחניון. כדי להקל על הנוסעים המגיעים מחניונים המרוחקים מעט מהטרמינלים, נמל התעופה מציע שירותי הסעה פנימיים חינמיים. השירותים הללו פועלים בתדירות גבוהה ומאפשרים לנוסעים להגיע לטרמינל המבוקש בנוחות ובמהירות. ללא צורך בהליכה ממושכת עם מטען כבד.

נמל תעופה בן גוריון שם דגש מיוחד על הנגשת השירותים לנוסעים עם מוגבלויות. חניונים ייעודיים מספקים מקומות חניה קרובים לכניסה לטרמינלים, ומתקנים מותאמים להבטחת נוחות מרבית. במקביל, חניון נמל תעופה בן גוריון מציע שירותי הסעות פנימיות, המאפשרים לנוסעים להגיע מכל חלקי החניון לטרמינל הרצוי בנוחות ובמהירות. החניונים מציעים פתרונות חניה מגוונים, נוחים ובטוחים לכל הנוסעים. עם אפשרויות חניה לטווח ארוך ולטווח קצר, שירותי הסעה פנימיים, אבטחה מתקדמת ושירותים לנוסעים עם מוגבלויות, הנוסעים יכולים ליהנות מחוויית חניה איכותית ולהתמקד בטיול.

הזמינו עוד היום חניה בשדה התעופה

המחיר המשתלם ביותר!

להזמנת השירות מלאו פרטיכם

נמל תעופה בן גוריון חניה לטווח ארוך

נמל תעופה בן גוריון חניה לטווח ארוך הוא חניון לנוסעים המתכננים שהייה ממושכת בחו"ל. החניון לטווח ארוך נמצא במרחק נסיעה קצר מהטרמינלים ומציע אפשרויות חניה רבות. קיימים מספר חניונים ייעודיים לשהייה ארוכת טווח בתוך שדה התעופה. במידה ואתם חונים באופן עצמאי חשוב לשים לב היכן אתם מחנים בהתאם לטרמינל שאתם טסים ממנו.

אחד היתרונות הבולטים של החניה לטווח ארוך בחניון נמל תעופה בן גוריון הוא שירותי ההסעה הפנימיים. הסעות חינמיות זמינות כל הזמן ומאפשרות לנוסעים להגיע מהחניון לטרמינלים במהירות ובנוחות. שירותי ההסעה מתוזמנים בצורה יעילה כך שניתן להגיע לטרמינל הרצוי בזמן קצר, מבלי להתעכב. בנוסף, ישנן עמדות טעינה לרכבים חשמליים, המאפשרות לטעון את הרכב בזמן השהייה בחניון. חשוב לשלם בקופות המוצבות ברחבי החניונים ולשמור את הכרטיס עד היציאה מהחניון.

לטסים היוצאים לחופשה ארוכה, חניון זה הוא הבחירה המתאימה ביותר. התעריפים של חניונים אלה נוחים יותר לשהייה ממושכת. אזור החניה מצויד במצלמות ואמצעי אבטחה אשר מבטיחים את שמירת ובטיחות הרכב. כדי שתוכלו לייעל את תהליך החניה, אנו מציעים מערכת הזמנות מקוונת למקומות חניה שמורים מראש. בעונות השיא זו האופציה המומלצת ביותר כאשר החניונים בתפוסה רבה מאוד וקשה למצוא חניה. אז איך השירות עובד? עושים הזמנה באתר, אחד מהנציגים שלנו יצרו איתכם קשר לאימות פרטים. ביום הטיסה, דייל יחכה לכם בטרמינל ובשעה שבחרתם. בחזרה לארץ, הדייל ימתין לכם מחוץ לטרמינל עם הרכב שלכם. בנוסף, תוכלו למצוא אצלנו שירותי שטיפה, תדלוק והטענת רכבים חשמליים.

נמל תעופה בן גוריון חניה לטווח קצר

נמל תעופה בן גוריון חניה לטווח קצר

נמל תעופה בן גוריון חניה לטווח קצר מיועדת לנוסעים המתכננים שהייה קצרה של מספר שעות, לרוב עד 24 שעות. חניון זה ממוקם קרוב מאוד לטרמינלים ומאפשר גישה מהירה ונוחה לכל נקודות היציאה והכניסה. למרות העלות הגבוה שלו ליממה, אנשים עדיין יעדיפו אותו על פני החניון לטווח ארוך. הסיבה העיקרית היא הקרבה לטרמינל 3 ממנו רוב הטיסות יוצאות.

חניה לטווח קצר בנמל התעופה בן גוריון מיועדת לנוסעים המגיעים לשדה התעופה. לצורך איסוף או הורדת נוסעים, או לשהיות קצרות של כמה שעות. חניון זה ממוקם קרוב מאוד לטרמינלים ומאפשר גישה מהירה ונוחה לכל נקודות היציאה והכניסה. החניון מציע מקומות חניה רבים, המפוזרים בצורה נוחה. אך בגלל הביקוש הגבוה, לרוב מציאת חניה תהיה משימה מייאשת. בנוסף, החניון יהיה עמוס במבקרים המגיעים להורדה והעלאה של נוסעים. לכן ברוב המקרים החניה דרכנו תהיה זולה יותר מאשר בחניון לטווח קצר.

החניה בחניון לטווח קצר בחניון נמל תעופה בן גוריון בעונות השיא לא מאפשר להחנות ליותר מ – 24 שעות. בעונות אחרות לרוב ניתן, תמיד יהיה שילוט עם עדכון על הזמן המותר לחניה. בגלל קרבתו לטרמינל 3, רוב הנוסעים מחנים שם בגלל הנוחות. אך הוא יותר יקר מהחניון לטווח ארוך טרמינל 3. רצוי לקחת בחשבון שאפשרות החניה לטווח ארוך בחניה זו עשויה להשתנות. במידה ואתם מחפשים חניה מהירה וזמינה לצורך איסוף והורדת נוסעים, החניון לטווח קצר בנמל התעופה בן גוריון הוא הפתרון האידיאלי.

נמל תעופה בן גוריון חניה לטווח ארוך

איפה הכי כדאי לחנות בנמל תעופה בן גוריון?

איפה הכי כדאי לחנות בנמל תעופה בן גוריון? זו השאלה החשובה ביותר. בחירת מקום חניה בנמל התעופה בן גוריון תלויה בצרכים האישיים של כל נוסע. אם אתם מתכננים שהייה ממושכת, החניה לטווח ארוך היא הפתרון המתאים ביותר, עם שירותי הסעה פנימיים ומחירים משתלמים. אם מדובר בשהייה קצרה של עד כמה ימים, החניה לטווח קצר היא הבחירה הנכונה. במידה ואתם רק אוספים או מורידים נוסעים תוכלו להחנות בצמוד לטרמינל עם גישה מהירה לטרמינלים. שימו לב שיש כמה סוגי חניונים בנתבג, חשוב לוודא שאתם מגיעים לחניון נתבג המתאים.

 

לנוסעים עם מוגבלויות או צרכים מיוחדים, קיימים חניונים ייעודיים בחניון נמל תעופה בן גוריון עם עמדות חניה קרובות לטרמינלים ומתקנים מותאמים. בנוסף, חשוב לבדוק את השירותים הנלווים כמו עמדות טעינה לרכבים חשמליים ושירותי ושמירה על הרכב. הבחירה המיטבית תלויה בהעדפות האישיות ובזמן השהייה המתוכנן. בזכות ההתקדמות הטכנולוגית ניתן להזמין חניה בלחיצת כפתור. דייל יחכה לכם בטרמינל טיסות יוצאות לאיסוף הרכב. עם הנחיתה, הרכב ימתין עבורכם בדיוק במקום שבו נמסר.

חניון נמל תעופה בן גוריון

הזמינו עוד היום חניה בשדה התעופה

המחיר המשתלם ביותר!

להזמנת השירות מלאו פרטיכם

דילוג לתוכן