חניון שדה תעופה

חניון שדה תעופה הוא החניון שנמצא במתחם שדה התעופה ומספק לנוסעים העוברים והשבים מקום להחנות את הרכב. כאשר מתכננים חופשה אחד מההיבטים שמתעלמים ממנו הוא מציאת חניה בשדה התעופה. היבט קריטי כאשר החופשה מתוכננת לחודשי השיא ורוב האנשים יוצאים לחופשה. בנתב״ג אין מספיק מקומות חניה אשר יכולים להכיל את כל הרכבים של הנוסעים בחודשי הקיץ. לכן, מציאת החניה הופכת לקשה ומתסכלת יותר. כמה פעמים טסת עם כל המשפחה שלך ולקח לך הרבה זמן למצוא חניה? לא מעט פעמים זה בטוח!

תוכן עניינים

למה אנחנו?

הזמנה קלה באתר בלחיצת כפתור

אצלנו תוכלו לחנות ללא מגבלת זמן, גם אם הטיסה שלכם ארוכה

לא נסחבים למרחקים עם מזוודות

הכנו מדריך מקיף על המורכבות, הסוגים השונים, היתרונות והחסרונות בחניון שדה תעופה. ישנם מספר סוגי חניות בשדה התעופה אשר עונים על צרכים והעדפות שונות. 

  • חניה לטווח קצר – היא החניה האידיאלית עבור אלו שמורידים או אוספים נוסעים. הוא מיועד לשהייה קצרה מאוד של עד 24 שעות עם תעריך שעתי.
  • חניה לטווח ארוך – ישנם כמה חניונים המיועדים לטווח ארוך בנתב״ג. 2 מהם הם הראשיים, אחד לטרמינל 3 והשני לטרמינל 1 בגלל קרבתם. בנוסף אליהם יש עוד 4 חניונים הנפתחים כאשר יש עומס בשני החניונים הראשיים. מה שלרוב קורה בעונת השיא.
  • שירותי חניה – גולת הכותרת! שירותי חניה בנתב"ג מאפשרים נוחות וחוויה ללא טרחה. שירות מקצועי אשר אחד מהנציגים מגיע לאסוף את הרכב שלך לחניון פרטי מאובטח ישירות מהטרמינל או מהנקודה שסיכמתם. לאחר החזרה לארץ הרכב יחכה לך באותה נקודה בה הוא נאסף.

לכל חניון שדה תעופה יש תעריף שונה אך רובם נגבים על פי תעריף שעתי או מקסימום יומי. ההבדל בין חניון רגיל לבין שירותי החניה הוא הנוחות, אין צורך לחפש חניה שעות ארוכות. אפשר להתחיל את החופשה ללא עצבים מיותרים.

הזמינו עוד היום חניה בשדה התעופה

המחיר המשתלם ביותר!

להזמנת השירות מלאו פרטיכם

שדה תעופה בן גוריון חניה

שדה תעופה בן גוריון חניה הוא אחד המקומות העמוסים מבין שאר רחבי השדה ולמה? כי יש יותר ביקוש מאשר היצע. בנתב״ג קיימים 6 חניונים שברוב הזמן כולם פתוחים לתת מענה. החניון הראשון הוא החניון של טרמינל 1 אשר מיועד לטווח קצר וטווח ארוך. הוא ממוקם בסמוך לטרמינל ונותן את הפתרון לנוסעים שממריאים מטרמינל 1. עבור טרמינל 1 מופעלים עוד 2 חניונים חניונים 21, 22 ; אלו חניונים זמניים שנפתחים בזמני עומס. במידה ויהיו שלטים בכניסה לטרמינל 1 המפנים לחניונים אחרים תדעו שהחניון מלא. 

חניון מספר 15 הוא החניון הראשי המיועד לטסים מטרמינל 3 והוא ממוקם בקרבת הטרמינל. החניה היא לטווח הארוך ומחיר חניה בנתב״ג משתנה בהתאם למיקום החניה. אם הרכב שלך יחנה באזור מקורה, התשלום יהיה גבוה יותר מאשר חניה באזור לא מקורה. גם לחניון זה קיימים 2 חניונים נוספים הנפתחים בזמני עומס. חניון מספר 26 וחניון מספר 28, הם גם חניונים זמניים וקרובים לטרמינל 3. 

בשדה התעופה יש שאטלים כך שאם החנית באחד מהחניונים אין צורך ללכת ברגל עם הכבודה עד הטרמינל. אפשר להמתין בין 10-20 דקות והשאטל יגיע לאסוף אותך עם הכבודה. בזמני השיא בנתב״ג לדוגמא בחודשי הקיץ כשהילדים יוצאים לחופש הגדול. יש יותר אנשים ומשפחות שיוצאים לחופשה, לכן מציאת חניה לוקחת יותר זמן. גם כל שרשרת הבידוק לוקחת זמן רב יותר. צריך לקחת בחשבון את הפרמטרים האלו ולהגיע מספיק זמן מראש.

חניון שדה תעופה

חניה בשדה תעופה

חניה בשדה תעופה לרוב לא תקרה תוך כמה דקות והחיפוש אחריה הופך לקשה, לחוץ ומתסכל. מלבד החניונים השייכים לשדה התעופה, קיימים גם חניונים פרטיים. מלבד הנוחות ושמירת החניה בחניון הפרטי, ניתן לבצע הזמנה אונליין. בעת ההזמנה אונליין, אוטומטית נשמרת לך חניה לתאריכים של החופשה. כך שזמן כבר חסכת ואת החופשה התחלת בהרגשה הכי כיפית בעולם.

 

כל חניון גובה מחיר שונה ובצורה שונה, ישנם חניונים על בסיס תעריף שעתי. ישנם חניונים על בסיס תעריף יומי, לכן לפני בחירת החניון המתאים לך במדויק כדאי לבדוק מספר פרמטרים. צריך לבדוק את תנאי התשלום, היכן החניון ממוקם ביחס לטרמינל והיכן הרכב יחנה. אלה פרמטרים חשובים כאשר בוחרים חניה בשדה תעופה. אם תתבצע בדיקה לפני ההגעה, תהיה אפשרות לקיצור זמנים. הפרמטר הכי חשוב שלא יהיה ניתן לבדוק הוא האם תהיה חניה פנויה.

 

אם יש לך רכב חשמלי יהיה אפשר למצוא גם עמדת טעינה לרכב בצמוד לחניה. אך זה יבוצע באופן עצמאי על ידך כך שברגע שחיברת אין מי שינתק. לעומת זאת עם שירותי חניה vip יהיה מי שיעשה זאת עבורך. יהיה ניתן גם לרכוש את שירותי הניקיון שלהם ולקבל רכב מצוחצח בחזרה ארצה. מגוון השירותים של חברות אלו נותנים את הפתרון האולטימטיבי. הכל נעשה ומתבצע עבורך עם יחס אישי ויוצא דופן וההזמנה פשוטה וקלה. כך שאפשר לשים סוף לחיפוש המתיש במציאת חניה בשדה התעופה.

שדה תעופה בן גוריון חניה

מה כדאי לבדוק לפני שבוחרים חניה בשדה?

מה כדאי לבדוק לפני שבוחרים חניה בשדה? ישנם כמה פרמטרים חשובים שחובה לבדוק לפני שיוצאים לחופשה:

  1. מה התאריכים של החופשה? ישנם חודשים בהם שדה התעופה עמוס על גדותיו וכדאי להגיע יותר מוקדם. גם מציאת חניה בחודשים אלו תהיה קשה יותר.
  2. איזה חניון הכי קרוב לטרמינל שלך? חשוב לבדוק את קרבת החניון לטרמינל ולהיערך להמתנה לשאטל.
  3. מה עלות החניה בכל חניון חשובה לא פחות, במיוחד אם החופשה לזמן ארוך.
  4. איך התעריף עובד, האם הוא תעריף שעתי או יומי. 
  5. האם יש שירותים נוספים? שטיפת מכוניות, הטענת רכב חשמלי או כל שירות אחר. בעזרת השירותים הנוספים אפשר לוודא שהרכב שלך יגיע אליך בסוף החופשה נקי ומטופל.

 

ככל שהבדיקה תהיה יסודית, ההגעה לשדה התעופה תהיה חכמה יותר ונעימה יותר. רק חשוב לזכור להתאים זאת להעדפות שלך. אין צורך להתפשר, הרי לא התפשרת ביציאה לחופשה אז למה להתפשר בחניה וחיסכון בזמנים? היום ניתן לעשות את זה בפשטות וביעילות.

חניה בשדה תעופה

הזמינו עוד היום חניה בשדה התעופה

המחיר המשתלם ביותר!

להזמנת השירות מלאו פרטיכם

דילוג לתוכן